O Nas

SŁONECZNA KRAINA SOS - TO MIEJSCE PRZYGOTOWANE Z MYŚLĄ O INTEGRACJI, DZIECI MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH.

Zapraszamy do malowniczej wioski w Wielkopolsce - do Lubinia. To tu, z pieczołowitością, dbałością o szczegóły, ale przede wszystkim z sercem i ogromnym zaangażowaniem Członkowie Stowarzyszenia Oliwskie Słoneczko przygotowali atrakcje pozwalające odetchnąć wszystkim chcącym zatrzymać się na chwilę, odwiedzając tę część naszego kraju i regionu. Możecie Drodzy goście odwiedzić naszych milusińskich w Mini ZOO (m.in. alpaka, osiołki, kucyka, kruka, kozy karłowate, kozy syryjskie, kozy karpackie, owce wielkopolskie).

Zobaczyć możecie jedyne w naszym kraju muzeum artystyczne, Muzeum Tercetu Egzotycznego - najdłużej istniejącego zespołu w Polsce oraz skorzystać z miejsca pod ognisko czy też grilla. Zapraszamy do Lubinia, zapraszamy do "Słonecznej Krainy", w gościnnych progach "Słoneczka" przywitają Was maskotki Stowarzyszenia - Miś Słoneczko, Słoneczna Misia i mały Promyczek.

WSTĘP DO SŁONECZNEJ KRAINY BEZPŁATNY!!!

Jeśli chcesz skorzystać z opcji dodatkowych takich jak bliskie spotkanie z naszymi zwierzakami oraz ich karmienie, zorganizowanie pikniku dla rodziny i przyjaciół, a także w kameralnym gronie obejrzenie filmu w naszym kinie, zadzwoń lub napisz, a otrzymasz wszelkie potrzebne informacje.